Wszystkiego Najlepszego z okazji Dnia Edukacji Narodowej!

14.10.2020

Szanowni Państwo,
Dyrekcja, Grono Pedagogiczne,
Pracownicy Przedszkoli ArcelorMittal Poland
w Dąbrowie Górniczej i Krakowie

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej mam zaszczyt podziękować Wam za codzienną troskę o edukację i rozwój dzieci, za twórczą pracę, za dbałość o wysoką jakość kształcenia oraz wychowania naszych Podopiecznych.

Dziękuję również Rodzicom, Darczyńcom, Wolontariuszom oraz Sympatykom za współudział i zaangażowanie w działalność Przedszkoli i Fundacji, za uśmiech, za każde wsparcie, które wspaniale inspiruje i dodaje skrzydeł!

W imieniu Fundacji Nasze Dzieci, życzę Wam wszystkiego najlepszego, wielu sukcesów, powodzenia w wypełnianiu trudnych i ważnych obowiązków zawodowo-społecznych oraz zadowolenia z osiągnięć dzieci oraz spełnienia wszelkich marzeń!
Niech Wam ani przez chwilę nie zabraknie wytrwałości, zdrowia i pogody ducha, tak bardzo potrzebnych, szczególnie teraz w czasach pandemii. Nie ustawajcie we wspieraniu i dbaniu o siebie nawzajem!

Katarzyna Kulik
Prezes Zarządu Fundacji Nasze Dzieci