IX Marszobieg Charytatywny ArcelorMittal Poland

Szanowni Państwo, pracownicy ArcelorMittal Poland i Spółek,

Serdecznie zapraszamy do udziału w IX Marszobiegu Charytatywnym i jednocześnie dziękujemy za dotychczasowe uczestnictwo. Fundusze zebrane podczas VIII Marszobiegu zostały wydatkowane na leki, badania specjalistyczne, fizjoterapię, turnusy rehabilitacyjne oraz zakup sprzętu i środków niezbędnych do rehabilitacji naszych Podopiecznych – a wszystko to dzięki Waszemu zaangażowaniu. Dziękujemy heart

Jeśli nie możesz wziąć udziału w akcji, a chciałbyś pomóc dzieciom, możesz wpłacić datek na konto Fundacji Nasze Dzieci wskazane na plakacie.
Marszobieg organizowany jest w Dąbrowie Górniczej 26 września na terenie huty, zgodnie z poniższą mapką.

Uprzejmie informujemy, że nasze dąbrowskie przedszkole również weźmie udział. Wzorem lat ubiegłych, Marszobieg Skrzata będzie odbywał się na terenie przedszkolnego ogrodu.
smileyheart

Biuro BHP – Zdrowie i Medycyna Pracy ArcelorMittal Poland