Akcja charytatywna dla POW "Przystań" z Dąbrowy Górniczej

27.12.2018

Szanowni Państwo,

Z całego serca dziękując rodzicom i bliskim naszych przedszkolaków, kadrze przedszkola, dzieciom, wszystkim którzy tak wspaniale zaangażowali się w organizację Bożonarodzeniowego Dnia Otwartego oraz organizację i wsparcie zbiórki dla Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej "Przystań" z Dąbrowy Górniczej, niniejszym publikujemy:

  • wyniki zbiórki pieniężnej na wsparcie Placówki,
  • rozstrzygnięcie konkursu międzygrupowego na najsmaczniejsze ciasta świąteczne.

 

Organizatorem niepublicznej zbiórki pieniężnej 18 grudnia 2018 r. na terenie Niepublicznego Przedszkola ArcelorMittal Poland Równe Przedszkolaki było Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dzieci i Młodzieży "Małolat" z Dąbrowy Górniczej.

Fundacja Nasze Dzieci wsparła akcję organizacyjnie, graficznie, medialnie oraz dekoracyjnie. Podczas akcji Stowarzyszenie zebrało 740 zł. Dochód ze zbiórki jest przeznaczony jest na wsparcie Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej "Przystań" z Dąbrowy Górniczej, gdzie mieszka ok. 50 dzieci w różnym wieku. Do placówki tej trafiają dzieci z różnym bagażem doświadczeń. Domy, z których pochodzą nierzadko dotknięte są problemem alkoholowym, ubóstwem, a nawet przemocą.

 

Podczas konkursu międzygrupowego na najsmaczniejsze ciasta świąteczne głosowali Rodzice za pomocą kuponów wydawanych w trakcie Bożonarodzeniowego Dnia Otwartego. Największą liczbę kuponów zebrała Grupa 6 - 24 szt. Zgodnie z zasadami konkursu grupa przedszkolna, która zgromadziła największą liczbę kuponów otrzyma nagrodę Fundacji Nasze Dzieci. Gratulujemy! :)