Fundacja Nasze Dzieci i Fundacja Iskierka - Profilaktyka OK!

19.03.2015

W ramach prowadzonej działalności profilaktycznej w zakresie ochrony zdrowia Fundacja Nasze Dzieci oraz Fundacja Iskierka organizują dla dzieci i młodzieży w wieku od 3 do 17 lat bezpłatne badania USG w obrębie jamy brzusznej oraz pachwin. Planujemy przebadać ok. 400 dzieci.

Na badania w pierwszej turze zapraszamy do Dąbrowy Górniczej przy ul. Kasprzaka 74a - budynek Przedszkola ArcelorMittal Poland "Równe Przedszkolaki" w dniach od 8 do 10 kwietnia br. w godz. od. 8.30 do 17.30.

Obowiązują zapisy, które będą prowadzone od 30 marca do 3 kwietnia br. w godz. od 9.00 do 15.00 lub do wyczerpania wolnych terminów pod nr tel. 668-312-447 lub katarzyna.karcz@arcelormittal.com. Obecność rodzica podczas badania jest obowiązkowa.

• Lekarze uczestniczący w akcji charytatwnej wykonają badania bezpłatnie
  • Podczas akcji Fundacja Iskierka przeprowadzi zbiórkę pieniędzy na leczenie swoich podopiecznych.
  • Fundacja Nasze Dzieci współfinansuje projekt ze środków pozyskanych z 1% podatku za rok 2013.

Serdecznie zapraszam Was do udziału w akcji, bo profilaktyka jest OK :)

Katarzyna Kulik

Szczegółowe informacje publikujemy na poniższym plakacie:

Profilaktyka jest OK - zaprasza na badania Fundacja Nasze Dzieci i Fundacja Iskierka