Jak aktywnie spędzam czas z moją rodziną - zwycięzcy konkursu plastycznego dla dzieci

13.12.2021

Konkurs plastyczny „Jak aktywnie spędzam czas z moją rodziną” organizowany był w dniach od 8 listopada do 3 grudnia 2021 r. przez Niepubliczne Przedszkole ArcelorMittal Poland „Równe Przedszkolaki” z Dąbrowy Górniczej. Kierowany był do dzieci urodzonych w latach 2015 – 2019 zamieszkałych w Dąbrowie Górniczej i okolicach. Cel projektu to promowanie aktywnych form wypoczynku oraz zwrócenie uwagi na znaczenie rodziny w kształtowaniu osobowości dziecka.

Konkurs w liczbach

Wpłynęło 21 prac z urozmaiconą techniką wykonania:
  • 6 prac z rocznika 2018-2019,
  • 6 prac z rocznika 2017,
  • 7 prac z rocznika 2016,
  • 2 prace z rocznika 2015

W konkursie wzięły udział dzieci z 5 różnych przedszkoli w Dąbrowie Górniczej, gdzie koordynatorami było 9 nauczycieli, a bezpośrednio przez rodziców zgłoszonych zostało 11 prac konkursowych.

Laureaci, nagrody i wyróżnienia

Fundatorem wszystkich nagród dla dzieci w konkursie (ze środków 1% pdof) jest Fundacja Nasze Dzieci z Dąbrowy Górniczej, z którą przedszkole ma przyjemność współpracować od 10 lat. W skład Jury weszli: Katarzyna Kulik - prezes Fundacji Nasze Dzieci, Natalia Piegza - p.o. wicedyrektora Przedszkola, Wioleta Goińska - nauczyciel wychowania przedszkolnego – logopeda, Anna Dyrka pracownik administracji.

Nagrody w konkursie - Jak aktywnie spędzam czas z moją rodziną  Nagrody w konkursie - Jak aktywnie spędzam czas z moją rodziną

Laureaci konkursu

w kategorii wiekowej 2018 – 2019

• I miejsce: Zuzanna Pniak
  • II miejsce: Witold Mikos
  • III miejsce: Kaja Kwiecińska

w kategorii wiekowej 2017

• I miejsce: Karolina Owczarek
  • II miejsce: Franciszek Żelezik
  • III miejsce: Jan Sadłoń

w kategorii wiekowej 2016

• I miejsce: Natalia Wojtylas
  • II miejsce: Magdalena Mikos
  • III miejsce: Antoni Mirosław

w kategorii wiekowej 2015

• I miejsce: Cezary Nanuś
  • II miejsce: Wanda Pietranek

Ww. 11 laureatów otrzymało nagrody (dla każdego laureata zestaw plastyczny plus gra edukacyjno-ruchowa), a dodatkowo nagrody pocieszenia 10 wyróżnionych dzieci (dla każdego wyróżnionego gra edukacyjno-ruchowa).

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, a nadesłane prace plastyczne były pomysłowe i pełne energii. Bardzo serdecznie dziękujemy rodzicom i dzieciom za udział w projekcie i życzymy dalszych sukcesów, a przede wszystkim codziennych okazji do czynnego spędzania wolnego czasu z rodziną :)

Koordynatorzy: Katarzyna Kulik, Natalia Piegza, Karolina Męcik.

Galeria zwycięskich prac

Jak aktywnie spędzam czas z moją rodziną - praca konkursowa