Marszobieg Dobroczynny - Dąbrowa Górnicza, Kraków

02.10.2013

Zapraszamy Was serdecznie do wzięcia udziału w Marszobiegu Dobroczynnym, który będzie zorganizowany zaraz za bramami głównymi hut ArcelorMittal Poland:
  • dąbrowskiej (4 października)
  • krakowskiej (8 października)

Maszeruj! Biegnij! Dziel się swoim optymizmem i zdrowiem z Sebastianem Malinowskim, chorym synkiem naszego kolegi z dąbrowskiej stalowni.

Oficjalne rozpoczęcie o godz. 9.00. Startować możesz cały dzień, nie później jednak niż o 16.30 w Dąbrowie Górniczej oraz o 11.30 w Krakowie. Waźne, żebyś był!
Na starcie odbierz kartonową przywieszkę, podpisz imieniem i nazwiskiem, przypnij do ubrania.

1 okrążenie = 1 km = 5 zł. na leczenie Sebastiana
Po każdym okrążeniu, podbij swój kartonik na linii mety specjalną pieczątką!

Sebastian, syn Krzysztofa Malinowskiego, przyszedł na świat w 2001 roku ciężko chory. Po operacji serca zachorował na sepsę, co w konsekwencji doprowadziło do mózgowego porażenia dziecięcego. Teraz Sebuś ma 12 lat i jest pogodnym, kontaktowym chłopcem, który rozwija się dużo lepiej od diagnozy lekarzy. Nadal jednak nie chodzi.

Tylko intensywna rehabilitacja minimalizuje skutki jego choroby i jest w stanie postawić go na nogi.

Koszt turnusu rehabilitacyjnego to 11 600 złotych. Maszerując lub biegnąc w I Wielkim Marszobiegu Dobroczynnym pomożemy rodzicom Sebastiana zapewnić mu potrzebną rehabilitację, wstać z wózka i nadrobic stracony czas.

Materiały do pobrania:

Opublikowała; Katarzyna Kulik