Muzyczna Przedszkolandia - relacja z festynu i podziękowanie

02.07.2013

29  czerwca na terenie Niepublicznego Przedszkola ArcelorMittal Poland "Równe Przedszkolaki" w Dąbrowie Górniczej.odbył się festyn pod tytułem "Muzyczna Przedszkolandia".
 

Fundatorem imprezy była firma Rempol Sp. z o.o. z Dąbrowy Górniczej, która w bieżącym roku obchodzi swoje piętnastolecie. Z  tej okazji, ale i z miłości do dzieciaków, zrodził się pomysł zorganizowania naszym dąbrowskim przedszkolakom tego wspaniałego wydarzenia
 

W imprezie uczestniczyły dzieci z Przedszkola wraz ze swoimi rodzicami i rodzeństwem.

W kolorowej „Bajlandii”, dzieci mogły zmienić się w swoje ulubione zwierzątko, przeżyć fascynującą przygodę z piratem Baltazarem, odszukać zaginioną fasolę z detektywem Lupą. Ciekawe atrakcje, gry i zabawy sprawnościowe, takie jak: magiczny tunel, wyścigi pluszowych zabawek, bieg w siedmiomilowym bucie, zabawa ruchowa stworzona pod okiem profesjonalnego tancerza, ale także  pokaz olbrzymich baniek mydlanych, malowanie buziek, dodatkowo ubarwiły całą imprezę. Animacje prowadziło pięciu profesjonalnych animatorów.

Podczas spektaklu "FORINI - magia klasyki", nasi milusińscy mieli okazję z niedowierzaniem obserwować jak w rękach profesjonalnego artysty sztuki iluzji to, co niemożliwe, staje się rzeczywistością.

Dalej, w formie interaktywnej muzycznej zabawy scenicznej z dynamiczną fabułą, imprezę poprowadził duet DUO-FIX. Prawdziwą atrakcją programu było włączanie dzieci (spontanicznie wybranych z publiczności) w przebieg akcji przedstawienia. Aktywny udział dzieci w widowisku kreowanym przez  główne postacie przedstawienia sprawiły, że wszyscy razem – artyści i dzieci - byli twórcami niepowtarzalnej historii, dając radosne i twórcze przeżycia.

Warto również wspomnieć, że w czasie imprezy nie zabrakło smakowitego i zdrowego poczęstunku, a także słodkich łakoci dla dzieci i rodziców.
 

Na pamiątkę wspólnej zabawy, firma Rempol podarowała kolorowe worki na obuwie zmienne, które przekażemy dzieciom z początkiem nowego roku przedszkolnego.

Serdecznie dziękujemy za ufundowanie dzieciom tych niezapomnianych, bajecznych chwil. Dziękujemy również Związkowi Zawodowemu HUTNIK za objęcie imprezy swym patronatem.

Gratulujemy Wam Jubileuszu i życzymy dalszych sukcesów. Mamy nadzieję, że niebawem znów się spotkamy w podobnych lub jeszcze radośniejszych okolicznościach.
Współpraca z Wami jest dla nas prawdziwą przyjemnością!
 

Fundacja Nasze Dzieci