Podsumowanie akcji "Zbiórka darów dla zwierząt ze schroniska'"

14.11.2018

Drodzy Rodzice i Kochane Dzieciaki !

Nadszedł czas na podsumowanie naszej wspólnej akcji charytatywnej dla zwierząt ze schroniska w Sosnowcu zorganizowanej w Niepublicznym Przedszkolu ArcelorMittal Poland "Równe Przedszkolaki" w Dąbrowie Górniczej.

 

Kolorowo oznakowane na tę okoliczność pudełko przez cały październik wypełniało się Waszymi darami. Udało nam się zebrać duże ilości karmy, zabawek i innych akcesoriów dla zwierząt.

Koordynatorki akcji z ogromną dumą i radością w sercu przekazały wszystkie prezenty zwierzakom. Pracownicy schroniska złożyli na nasze ręce ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy zaangażowali się w akcję.

 

W czasie trwania zbiórki zorganizowano również warsztaty, podczas których rozmawiano z dziećmi na temat problemu bezdomności zwierząt i potrzebie pomocy instytucjom, takim jak schroniska, zwłaszcza w okresie zimowym. Wiemy, że nasze przedszkolaki rozumieją, że taka pomoc jest bardzo cenną wartością.

Poruszano również temat odpowiedzialności za posiadane w swoim domu pupile, a także uwrażliwiano na temat porzucania niechcianych zwierzaków.

 

Serdecznie dziękujemy za ogromne zaangażowanie się w akcję
i zapraszamy do udziału za rok! :)


Koordynatorki akcji:

  • mgr Wioleta Goińska
  • mgr Małgorzata Ossak
  • mgr Patrycja Treider