Podsumowanie konkursu "Jak pomóc osobie niepełnosprawnej? Jesteśmy różni, ale szanujemy się nawzajem”

21.01.2021

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom jak i rodzicom za udział w grudniowym konkursie plastycznym „Jak pomóc osobie niepełnosprawnej? Jesteśmy różni, ale szanujemy się nawzajem”. Konkurs kierowany był do dzieci z Przedszkola ArcelorMittal Poland "Równe Przedszkolaki" oraz ich rodziców.

Wszystkie prace były piękne, niesamowite i wykonane w szczytnym celu, dlatego jednogłośnie podjęliśmy decyzję, aby wyróżnić wszystkie dzieci. Dzieciom wręczono dyplomy wraz z podziękowaniami dla rodziców oraz drobny upominek.

Postawa naszych przedszkolaków jest godna naśladowania, co było podkreślone podczas wręczania nagród.

Pamiętajmy i wspólnie promujmy tolerancję, akceptację i szacunek wobec osób niepełnosprawnych! Zamiast oceniać, ulegać uprzedzeniom i stereotypom – edukujmy na temat niepełnosprawności!

Zdjęcia prac konkursowych mogą Państwo obejrzeć na załączonym obrazku.

Koordynatorzy:

Karolina Męcik

Marta Gierat - Ossak

Fundacja Nasze Dzieci, przedszkole ArcelorMittal Poland, niepełnosprawność, tolerancja, chore dzieci, pomogamy