Wakacje 2021 w dąbrowskich "Równych Przedszkolakach"

16.07.2021
Czas wakacji, to dla dzieci czas odpoczynku i dobrej zabawy.

 

W tym okresie nie odbywają się tradycyjne zajęcia dydaktyczne, ale Przedszkole ArcelorMittal Poland „Równe Przedszkolaki” z Dąbrowy Górniczej funkcjonuje przez cały rok i organizuje atrakcyjne i bezpiczne zajęcia dla dzieci również w okresie letnim.

 

Każdego tygodnia przedszkolaki udają się w świat pełen fascynujących wrażeń. Czeka na nich codzienne wspaniała zabawa. Kreatywne wakacje w naszej placówce to czas świetnej zabawy i radości.

 

Tegoroczny okres wakacyjny rozpoczęły tańce i zabawy w ogrodzie. Pogoda dopisuje, więc większość czasu dzieci spędzają na świeżym powietrzu, bawiąc się na placu zabaw, grając w piłkę na boisku, rysując kredą, puszczając ogromne bańki mydlane. Dzieci w naszym przedszkolu podczas wakacji na pewno nie nudzą się.

 

Zajęcia są prowadzone w różnych blokach tematycznych: warsztaty plastyczne, ekologiczne, kulinarne, rytmiczne, taneczne i wokalne.

 

Poświęcamy również wolny czas na rozmowy o bezpieczeństwie podczas wakacji, dzięki czemu dzieci zdobywają wiedzę na temat bezpiecznych zachowań podczas różnych wakacyjnych sytuacji np. nad wodą, w górach, kształtują również umiejętności zachowania się w różnych trudnych sytuacjach. Przypominamy zarówno o zachowaniu środków bezpieczeństwa, jak również informacjach, z jakimi warto zapoznać się przed i w czasie wakacyjnego wypoczynku.

 

Wszystkim Rodzicom składamy najserdeczniejsze podziękowania za całoroczną współpracę i życzymy, by okres wakacyjny był czasem odpoczynku i radości. Z okazji długo wyczekiwanych wakacji życzymy wszystkim przedszkolakom bezpiecznych i słonecznych wakacji, interesujących podróży, niezapomnianych wrażeń, uśmiechu, na co dzień oraz szczęśliwego powrotu do przedszkola.