Wspieramy młodych adeptów sztuki aktorskiej

09.02.2018

Z inicjatywy i przy wsparciu Fundacji Nasze Dzieci 8 lutego br. młodzi aktorzy z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej "Przystań" z Dąbrowy Górniczej wystąpili na scenach Niepublicznego Przedszkola ArcelorMittal Poland "Równe Przedszkolaki" oraz Przedszkola samorządowego nr 4 w Dąbrowie Górniczej.

"Bajka o prawdziwym szczęściu" według scenariusza i w reżyserii utalentowanego pedagoga - Pani Katarzyny Jelonek została przez pięciu aktorów wystawiona z wielkim powodzeniem.

Bajka opowiada o dziewczynie, która była samolubna i nie potrafiła dzielić się z innymi. Aż pewnej nocy zobaczyła swoją przeszłość, teraźniejszość oraz przyszłość, co spowodowało jej przemianę na lepsze.

Z całego serca dziękujemy kadrze Placówki oraz aktorom za profesjonalne przygotowanie i zaangażowanie w projekt i życzymy dalszych sukcesów!