Zapraszamy na bezpłatne badania USG dla dzieci i młodzieży w wieku od 3 do 17 lat

12.06.2017

W ramach prowadzonej działalności profilaktycznej w zakresie ochrony zdrowia Fundacja Nasze Dzieci oraz Fundacja Iskierka organizują dla dzieci i młodzieży w wieku od 3 do 17 lat bezpłatne badania USG w obrębie jamy brzusznej oraz pachwin. Planujemy przebadać ok. 400 dzieci.

Na badania zapraszamy do Dąbrowy Górniczej przy ul. Kasprzaka 74a - budynek Przedszkola ArcelorMittal Poland "Równe Przedszkolaki" w dniach od 21 do 22 czerwca br. w godz. od. 9.00 do 17.00.

Obowiązują zapisy, które będą prowadzone w dniach
12, 13, 14 oraz 19 czerwca w godz. od 7.00 do 14.30
lub do wyczerpania wolnych terminów
pod nr tel. 32 776-79-54 lub profilaktyka@fundacja-naszedzieci.pl.

Obecność rodzica podczas badania jest obowiązkowa.

Po wakacjach akcję planujemy przeprowadzić również w Chorzowie i Świętochłowicach. Lekarze uczestniczący w akcji charytatwnej wykonają badania bezpłatnie. Podczas akcji Fundacja Iskierka przeprowadzi zbiórkę pieniędzy na zakup sprzętu medycznego koniecznego w procesie profilaktyki i leczenia podopiecznych fundacji. Zbiórkę wspiera finansowo i organizacyjnie Fundacja Nasze Dzieci.

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji, bo profilaktyka jest OK :)