Zbieramy zgłoszenia do VI Marszobiegu Charytatywnego ArcelorMittal Poland

24.07.2018

Zbliża się kolejna edycja Marszobiegu Charytatywnego - sztandarowej akcji Tygodnia Zdrowia ArcelorMittal Poland, organizowanego we współpracy z Fundacją Nasze Dzieci.

Choć Marszobieg będzie miał miejsce w dniach 25-27 września br., to już teraz, ale nie później niż do 6 września, rodzice dzieci chorych i niepełnosprawnych, potrzebujący pomocy przy ich leczeniu i rehabilitacji, mogą przesyłać zgłoszenia.

Pomocy mogą oczekiwać dzieci poniżej 18. roku życia, które są dziećmi aktualnie zatrudnionych pracowników, dziećmi po zmarłych pracownikach będących w chwili śmierci pracownikami oraz dziećmi pracowników, którzy ulegli wypadkowi lub ciężkiej chorobie uniemożliwiającej powrót do pracy, będących w chwili wypadku lub choroby pracownikami spółek:

ArcelorMittal Poland, ArcelorMittal Service Group, PUK Kolprem, ArcelorMittal Refractories, ARG Kraków-Wschód, PUW HKW, Business Center of Excellence Poland, Cutiron Business Center of Excellence Poland, a także pracownicy spółek Synergy Platform i ABC świadczących pracę na rzecz ArcelorMittal Poland.

Wymagane dokumenty dostępne są u Koordynatorów Marszobiegu oraz do pobrania poniżej i samodzielnego wydruku:

1. Formularz zgłoszeniowy wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych
  2. Regulamin Refundacji z Oświadczeniem

Szczegółowy Regulamin pracy Komisji Kwalifikacyjnej ds. Marszobiegu Charytatywnego dostępny jest u Koordynatorów Marszobiegu oraz >>>tutaj<<<

Szczegóły na plakacie poniżej.

Plakat w formacie pdf do wydruku